Manicure i pedicure

Manicure

Piękne, odpowiednio wypielęgnowane i zadbane dłonie stanowią wizytówkę każdej kobiety. Zabiegiem, który gwarantuje osiągnięcie wspomnianego efektu jest oczywiście manicure.

Na czym polega manicure?

Manicure klasyczny polega na dokładnym opracowaniu skórek, nadaniu paznokciom pożądanego kształtu, wyrównaniu oraz wypolerowaniu płytki. Poza tym zabieg obejmuje pomalowanie paznokci i zastosowanie produktów pielęgnacyjnych.

Efekt panicure

Profesjonalnie wykonany manicure sprawi, że nawet najbardziej zniszczone dłonie odzyskają utracony blask, staną się piękne i delikatne. Wykonywany systematycznie umożliwi zachowanie zdrowego, estetycznego wyglądu. Ważne jednak, aby był on przeprowadzany w sposób profesjonalny z zastosowaniem bezpiecznych preparatów odznaczających się wysoką skutecznością. W innym przypadku końcowy efekt może być daleki od oczekiwanego.

Pedicure

Nie mniej ważna od wyglądu dłoni jest prezencja stóp. Po okresie jesienno-zimowym skóra pięt może być wysuszona i popękana. Zabiegiem, który umożliwi usunięcie wspomnianych defektów i nadanie stopom pięknego wyglądu jest pedicure, stanowiący swego rodzaju odpowiednik manicure.

Na czym polega pedicure?

Zadaniem klasycznego pedicure jest zagwarantowanie stopom zdrowego, estetycznego wyglądu. Pedicure rozpoczyna się od kąpieli stóp, której celem jest zmiękczenie zrogowaciałego naskórka. Następnie ma miejsce usunięcie zrogowaciałego naskórka, opracowanie paznokci i skórek, pomalowanie płytki i nałożenie nawilżającego kremu o właściwościach pielęgnacyjnych oraz wykonanie peelingu. Sam zabieg przeprowadzany jest na wygodnym fotelu zapewniającym komfort i relaks.

Efekt pedicure

Pedicure to jeden z najważniejszych zabiegów przeprowadzanych w okresie wiosenno-letnim. Wykonany poprawnie, z użyciem specjalistycznych kosmetyków sprawi, że stopy staną się prawdziwą ozdobą każdej kobiety. Profesjonalny pedicure umożliwi pozbycie się nie tylko zrogowaciałego naskórka ale również nagniotków, modzeli, a nawet wrastających paznokci.
W naszym salonie wykonujemy manicure i pedicure kosmetyczny z zastosowaniem produktów renomowanych marek ……nazwa marki……… Zabiegi przeprowadzane są przez profesjonalistkę posiadającą szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie.